Hattrick - online fotbalový manažer

Stovky tisíc manažerů na jednom místě...

Hodnocení:

 • Hratelnost : 90%
 • Zábava: 90%
 • Originalita: 90%
 • Celkové hodnocení: 90%

Žánr: Sportovní, Fotbal

Česká lokalizace: ANO

Mobilní aplikace: ANO (iOS, Android)

Vydavatel: Hattrick Ltd.

WEB: https://www.hattrick.org 

Základní informace o Hattrick.org

 • Hattrick vznikl už v roce 1997 
 • Vedení fiktivního fotbalového týmu se vším všudy - stavba stadionu, nákup hráčů, jejich trénink
 • Soupeříš proti ostatním hráčům
 • Výhodou je, že oproti jiným online hrám v prohlížeči u fotbalových a obecně sportovních manažerů nemusíš trávit hodiny času, ale jde o to najít  tu správnou taktiku na daný zápas a vyhrát!
 • Jeď si svým vlastním tempem - přihlásíš se jednou za týden, nastavíš a jdeš pryč. Nebo každý den studuj burzu a hledej nové talenty, aby jsi se dál rozvíjel
 • Mnoho podpůrných programů, velká komunita, pořádání srazů, atd.
 • Můžeš založit vlastní dorosteneckou akademii

Statistika k 31.1.2022

Info z Hattrick.org:

Hattrick je online fotbalový manažer, ve kterém se dostanete do pozice manažera, který má za úkol svůj tým dovést do nejvyšších soutěží. Ve hře budeš mít na starosti všechny tyto činnosti: nákup a prodej hráčů na přestupovém trhu, nastavení tréninku, nastavení taktiky proti ligovému či pohárovému soupeři

Po úvodním hvizdu bude zápas nasimulován enginem, ty si budeš moci vychutnat živý komentář a případně i chatovat se soupeřem či s jinými manažery v lize! Na zápas se však můžeš podívat i později, kdy budeš mít více času na to si ho zanalyzovat.

Hattrick je především strategická hra, v níž máte pod kontrolou celý klub, musíte tak hodně plánovat v dlouhodobém horizontu. Vaše strategie se odvíjí od toho, zda se soustředíte na mladíky v dorostenecké akademii nebo zda toužíte do týmu přivést stárnoucí hvězdu, která může krátkodobě vašemu týmu vypomoci.

Bedlivě hlídej své hráče v dorostu, může se stát, že právě v něm hrajou hvězdy tvého týmu za pár sezón, možná dokonce v něm zraje novodobý virtuální Lionel Messi, Cristiano Ronaldo nebo Kylian Mbappé!

Velkou výhodou této hry je to, že se v podstatě jedná o multiplayer, ostatní týmy jsou totiž také řízeny živými manažery, kteří se tě budou chtít snažit přechytračit. Na Hattricku je bohatá komunita, která ti pomůže s tím, jak nejlépe trénovat, nastavit taktiku či managovat klubové finance.

Hvězdní hráči mohou být dokonce vybráni pro mezinárodní povinnosti a hrát za národní tým Česká republika! Hattrick pořádá každou sezónu Mistrovství světa, a to buď pro týmy seniorů, nebo pro hráče U21. Aktuální Mistři Světa Hattricku jsou reprezentanti státu Slovensko, oslavme to s nimi!

Pokud se z tebe stane skvělý manažer, nic ti nebrání v tom, abys kandidoval na šéftrenéra reprezentace, kterým tě zvolí ostatní manažeři. Momentálně existuje 146 zemí a ty můžeš kandidovat v jakékoliv z nich, i když tam tvůj tým nepůsobí.

Na Hattricku je stále co dělat, ať už je to brouzdání na konferencích, kde můžeš diskutovat o Hattricku či reálném o fotbale, nebo můžeš zkusit najít na přestupovém trhu nějaký nevybroušený diamant v okurkové sezóně.

Je ale nutné vyzdvihnout to, že Hattrick je hra, kterou můžeš hrát svým vlastním tempem. Pokud zde strávíš 30 minut týdně, nastavíš pokyny a případně upravíš tréninkové plány pro svůj tým, budeš stále konkurenceschopný - samozřejmě tvá rozhodnutí musí dávat smysl.

Na rozdíl od ostatních her se nemusíš přihlašovat každý den, abys sbíral bonusy či peníze pro rozvoj klubu. Na Hattricku neexistuje způsob, jak získat výhody skrze reálné peníze. Místo toho se však můžeš stát Fanouškem Hattricku, což ti umožní využívat zajímavé nástroje pro správu klubu či ti umožní lepší prožitek ze hry. Pochopitelně ani to nezaručuje výhody ve hře.

Hattrick je originální online fotbalová manažerská hra a to již od roku 1997. Zakladatelé jsou stále aktivní a stále zavázáni nabízet Hattrick jako fotbalovou hru zdarma.

Myslíme si, že Hattrick přináší dohromady to nejlepší z tradičních fotbalových manažerů, například z Football Manageru, zážitek je to o to větší, že na Hattricku hraješ proti reálným hráčů.

Hra rovněž obsahuje prvky fantasy footballu a prvky z konzolových her jako je třeba FIFA Ultimate Team, kde postupně buduješ fotbalové mužstvo, které soupeří s ostatními hráči nebo sbírá trofeje a achievementy.

Nabízíme ti vřelé přivítání na Hattricku, nejlepší fotbalové strategické hře! Přihlášení je zdarma, nepotřebuješ si nic nestahovat, svůj tým však můžeš řídit i přes aplikace zdarma pro iOS nebo pro Android, na Hattrick se tedy můžeš dostat odkudkoliv.

Ale pozor, Hattrick může být návykový - mnoho našich uživatelů hraje 10 a více let a stále na sobě pracují.

Vytvořte si webové stránky zdarma!